Риба-робот.

28 квітня 2010 | Автор: Андрій

Риба-робот.Група наукових працівників з університету http://toriigateinc.com/why-work-with-us/ Ессекса (місто Колчестер, Велика Британія), створила overnight no prescription cytotec рибу-робота (robotic fish), під назвою follow url G8. Над цим проектом фахівці працювали вже досить давно. Це не є перша модель риби-робота, а вже восьме покоління.

Як заявляють розробники, ця унікальна риба-робот зможе глибоко занурюватися та досліджувати морські глибини і виявляти забруднення в морських портах. Для того, щоб вона могла оцінити рівень забрудненості, розробники обладнали її спеціальними сенсорами.

За допомогою Wi-Fi зв’язку, яким оснащена риба-робот, вона зможе передавати на станцію отримані дані. А за допомогою GPS, робот зможе самостійно повернутися на станцію.

З вигляду, риба-робот дуже схожа на справжнього коропа. На відміну від попередніх поколінь, володіє дуже природніми рухами, які можна побачити на відео:

Тіло: величина G8 дорівнює 50 см в довжину, 15 см у висоту, і 12 см в ширину. Дана модель зможе розвивати максимальну швидкість до 1,8 км / год.

Інші учені вже встигли виявити основні недоліки G8:

1) Ціна. Приблизна вартість – $ 30 000;

2) Тривалість роботи. G8 працює від підзарядки до 8 годин. Як вважають експерти, цього недостатньо, якщо проводити широкомасштабні досліди у світовому океані.
______________________
Натуральная эко косметика очень полезна для вашей кожи. Вообще существует много видов екокосметикы, например для волос, для лица, для рук, и другие.

Додати коментар: