Парк Ashikaga Flower – квітка Японії.

2 серпня 2010 | Автор: Андрій | Теги:

buy tinidazole tablets Парк Ashikaga Flower - квітка Японії.Японія – одна з найбільш технічно розвинених країн у світі, і всім відома, як виробник відмінної якості авто, техніки, і т.д. Але на цьому достоїнства цієї країни аж ніяк не закінчуються, і тільки через непоінформованість люди чисто недооцінюють Японію, яка володіє декількома найкрасивішими місцями на нашій планеті.

Як яскравий приклад можна взяти один з кращих у світі квіткових парків Ashikaga Flower Park, в якому представлені сотні тисяч квітів, розташованих на теренах однієї великої клумби, загальною площею 8,2 Га. Як стверджують працівники даного парку, основною їхньою гордістю є величезне розмаїття так званих Fuji, які ми знаємо як гліцинії. У Японії це місце заслужено має репутацію найпопулярнішого під час цвітіння саме цієї квітки, яке відбувається через два тижні після того, як гліцинії відцвітають в Токіо.

Але самим центром усіх квіткових композицій, які можна зустріти в парку Ashikaga Flower, є свого роду «старо жителі», в ролі яких виступають саме гліцинії. Деяким квітам вже більше 100 років!! є і екземпляри трохи молодші, але їх вік не менш вражаючий: 160 квітів, яким близько 60 років, та азалії, в кількості 1500 штук – їм також близько 60.

Парк Ashikaga Flower - квітка Японії.

Парк Ashikaga Flower - квітка Японії.

Парк Ashikaga Flower - квітка Японії.

Оскільки гліцинії відносяться до класу пальмових, працівники парку просто не могли втратити можливість створити свого роду тунель з цих прекрасних квітів. Один з таких тунелів вже відкритий і здатний радувати тисячі відвідувачів фіолетово-синіми тонами цих рослин. Так само був споруджений ще один тунель, але потрібно кілька десятків років, щоб він став повноцінним квітковим шедевром, так що поки – це всього лише навіс.

go to site Додати коментар: