Нові ноутбуки від компанії Apple.

20 квітня 2010 | Автор: Андрій

Нові ноутбуки від компанії Apple.Дуже часто у ком’пютерному світі оновлюються або з’являються нові програмні продукти, які вимагають від персонального ком’пютера чи ноутбука великих технічних характеристик.

Відома на ринку комп’ютерів компанія Apple вирішила оновити сімейство своїх ноутбуків purchase Tastylia online without prescription MacBook Pro і надала їм сучасні високопродуктивні технічні можливості. Нові ноутбуки отримали процесори enter site Intel Core i5 та i7 з тактовою частотою від Tastylia Uk 2,4 до 2,66 Гц.

Крім нових процесорів, ноутбуки отримали швидкодіючу графічну систему Nvidia GeForce 320M (а деякі моделі 330М). А як стверджують самі виробники, на даний час це найшвидша графічна система серед усіх існуючих.

Також усі моделі MacBook Pro (всього Apple представила 6 базових моделей), отримали оперативну пам’ять у розмірі 4 ГБ і жорсткі диски об’ємом від 250 до 500 ГБ.

Нові ноутбуки від компанії Apple.

Фото компанії Apple.

Що ж стосується цін, то вони коливаються від 1199$ до 2200$ залежно від моделі ноутбука. В США вже можна придбати будь-яку оновлену модель MacBook Pro на сайті Apple або у фірмових магазинах компанії.
____________________
В любой момент можно смотреть тв онлайн прямо в браузери и ето бесплатно.

Коментарі (3) на "Нові ноутбуки від компанії Apple."

 1. Apple коментує:

  Окрім зазначених нововведень, у нових моделях стали доступними (мається на увазі “технічно”, бо поки що дуже дорогі) нові жорсткі диски SSD типу за певну доплату. Цей тип дисків має у багато десятків разів більшу швидкість, він у тисячі разів більш витривалий від ударів (при тому не важливо, працює диск під час удару, чи вимкнений (а у нинішньому типу дисків під час роботи вони набагато слабше тримають удар)). В цьому типу дисків нічого не крутиться — він працює як велика флешка с вмонтованою внутрішньою батарейкою.

  Щоправда, є й певні недоліки у нового типу дисків:
  — по-перше, вони поки що дуже дорогі (нижче приведені суми доплати за нові диски певного об`єму)
  # 128GB Solid State Drive [Add $200.00]
  # 256GB Solid State Drive [Add $650.00]
  # 512GB Solid State Drive [Add $1,300.00]
  — по-друге, їх не можна довго тримати без струму — щонайменше раз в рік компьютер з новим типом дисків треба буде ввімкнути, щоб зарядилася внутрішня батарейка жорсткого диску. Але, мабуть, це не така вже й вада SSD-дисків — напевне, кожен користувач хоч раз на рік ввімкне свій компьютер :)

 2. admin коментує:

  А ціни дійсно дуже дорогі, $1.300 за вінчестер 512 ГБ, не кожному по кишені :-(

 3. Apple коментує:

  окрім того, ще й дисплеї всі тепер йдуть гляцеві, а за матовий прийдеться доплатити.
  на старих моделях доплата була 50 дол,
  а на нових з`явилась опція Hi-Res дисплей (роздільна здатність замість 1440х900 — 1680х1050) с матовим дисплеєм — доплата 150 дол.

  таким чином, ідеальна нова модель, якщо її “нафарширувати”, “тяне” вже не 2199 (ціна мін. конфігурації на сайті Apple), а 4068 дол. Розумна ж конфігурація: $2,418.00.

  Втім, Apple ніколи не позиціонував себе як вельми доступна для широких мас техніка — тому нічого дивного :)

Додати коментар: