Найшвидший автомобіль у світі.

22 квітня 2010 | Автор: Андрій

Найшвидший автомобіль у світі - Keating TKR.Супер-швидкісні спорт-кари такі, як buy Pregabalin online uk SCC Ultimate Aero і source Bugatti Veyron уже минуле. Сьогодні, найшвидшим автомобілем у світі вважається автомобіль під назвою cytotec no rx in us TKR, від англійського автовиробника Keating.

Під час пробного заїзду, що відбувся в Каліфорнії (США), стрілка спідометра автомобіля досягла позначки 416 км/год. Цим результатом TKR перевершив минулих рекордсменів по швидкості – SCC Ultimate Aero на 4,8 км/год., і Bugatti Veyron на 11,2 км/год.

На досягнутому британський автовиробник Keating не зупиняється і заявляє, що в недалекому майбутньому планує модифікувати авто і побити світовий рекорд, досягши швидкості приблизно 480 км/год.

Але за допомогою чого вдалося досягти такого результату? Що ховається під капотом у TKR?

На даний момент, компанія не поспішає оголошувати всю інформацію про авто. Але, все ж таки, деякі дані були оприлюднені. Так, стало відомо, що для Keating TKR використовують двигуни LS-2 і LS7 від легендарного Chevrolet Corvette. Стандартний такий двигун має 512 к.с., а двигун TKR видає потужність до 1800 конячок. Тобто, двигун проходить серйозний тюнінг. При цьому, вага автомобіля не перевищує 1200 кг.
___________________
А вы знаете что за webmoney в настоящий момент можно купить в интернете будь что, возможно даже автомобиль.

Коментарі (2) на "Найшвидший автомобіль у світі."

  1. Тарас коментує:

    І це вже минуле, Veyron Super Sports – 431 км/год

  2. Дмитрий Туторов коментує:

    Hennessey Venom GT – не коньяк, а ракета на колесах. Эта машина разогналась до 435 км в час.

Додати коментар: