Куди можна витратити 78 млн. доларів за 5 днів?

1 червня 2010 | Автор: Андрій | Теги:

http://crug-glas.co.uk/ Ви ще не в шлюбі? Тоді саме вам випала унікальна можливість побити рекорд книги Гіннеса про ресурси, витрачені на весілля. Вам і вашим, як мінімум 1000 гостям, запрошеним на цей захід, потрібно всього лише витратити за п’ять днів трохи більше 78 мільйонів доларів. Що приблизно в 2600 разів більше, ніж витрати середньої американської родини (30 000 доларів), і навіть невідомо, у скільки разів більше, ніж витрати українських молодят.

http://oceanadesigns.net/envira/rojo-alicante/ Це рекордне одруження відбулося ще в 2004 році, між Ванішою Міттал і Амітом Бхатіа. Спонсором нареченої, звичайно ж, став її батько – Лакшмі Міттал, який володіє найбільшими шахтами залізної руди на нашій планеті. А от жених сам зміг гідно відповісти, тому що є дуже популярним банкіром і вже тривалий час успішно займається інвестиціями різних підприємств по всьому світу.

Куди можна витратити 78 млрд. доларів за 5 днів?

Але це все одно не пояснює витрати в 78 мільйонів, які за п’ять днів треба ще й вміти витратити. Як заявила сама подружня пара, багато грошей було витрачено на запрошення, що складаються з 20 сторінкового буклету, з срібними сторінками. Так само сильно вдарило по бюджету покупка набору вин для весілля, вартістю в 1,5 мільйона, і оренда палацу 17-го століття. Та й чимало було заплачено одному з кращих кулінарів Калькутти, за те, що він зумів нагодувати майже 1000 запрошених гостей. Яким, як можна здогадатися, подавалися тільки самі шикарні блюда з усього світу.
______________
Косметика – всегда важное средство, как для женщины, так и для мужчины. Вы всегда можите обновить свою коллекцию косметики, но лучшая профессиональная косметика в makeup.com.ua. А еще больше предпочтение перед конкурентами – бесплатная доставка по Украине.

Коментарі (1) на "Куди можна витратити 78 млн. доларів за 5 днів?"

  1. Юрій коментує:

    Адмін, на весільні витрати пішло 78 мільйонів, цікаво – куди поділась решта?(див. заголовок).

buy discount tastylia (tadalafil) online Додати коментар: