Ідеальна відпустка. Яка вона?

24 серпня 2010 | Автор: Андрій

get link Ідеальна відпустка. Яка вона?Після довгих місяців повсякденної роботи у людини виникає нестримне бажання – гарно відпочити і набратися свіжих сил. Більшість з нас планують відпустку таким чином, що вона буває тільки раз на рік: влітку або взимку, і, як правило, триває досить довго. В результаті, замість того, щоб корисно відпочити, людина повертається додому стомленою.

http://crug-glas.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://crug-glas.co.uk/the-area/cyclists/ Вченим вдалося з’ясувати, якою повинна бути ідеальна відпустка? Виявляється, найкращою і найкориснішою для людини є коротка відпустка, яка має повторюватися чотири рази на рік. Саме під час короткого відпочинку людина отримує найбільше задоволення і чимало користі для психічного здоров’я, заявляють американські психологи. На їх думку, короткий відпочинок розподілений на кілька частин приносить людині значно більше щастя, ніж довготривалий.

Професор Ден Ар’їлі стверджує, що вже на сьомий день відпочинку відчуття щастя згасає і відпустка стає не такою приємною. Тому, психологи рекомендують чотири міні-відпустки на рік, замість однієї довготривалої.

Інші психологи вважають, що часті відпустки збільшують стрес. Вони рекомендують відпочивати один-два рази на рік.

Фото: www.diggreader.ru

http://pettypool.org/wp-content/uploads/2013/03/privacy-policy Додати коментар: