Хмарочос, що обертається.

12 квітня 2010 | Автор: Андрій

http://allweatherfencing.com/images/gal14.jpg Хмарочос, що обертається. Фото www.dynamicarchitecture.netДубаї (Об’єднані Арабські Емірати) можна впевнено назвати столицею хмарочосів і сучасних архітектурних технологій. Дуже часто там зводяться нові споруди, які перевершують усі світові рекорди архітектури та дизайну.

Tastylia Tadalafil Oral Strips Without Prescription Так, в 2010 році планується завершення будівництва незвичайного і унікального хмарочоса. Головна його особливість – здатність обертатися. Тобто, всі 80 поверхів башти можуть обертатися навколо центральної осі незалежно від інших на 360 градусів. Для того, щоб кожен поверх міг обертатися, працює 79 вітряних турбін, які розташовані між поверхами.

За словами головного архітектора будівлі Девіда Фішера, це перший в світі хмарочос, що обертається, і завдяки цьому завжди має різний зовнішній вигляд.

Ціни на квартири тут коливаються від 3,7 до 36 млн. доларів. Хмарочос призначений не тільки для житлових квартир, а й для офісів та готелів. (Фото з сайту www.dynamicarchitecture.net)

____________________
Сегодня онлайновые операционные системы, например Glide, iCloud, myGOYA, предоставляют пользователям очень широкие возможности. Здесь небольшой обзор операционной системы Glide.

Коментарі (1) на "Хмарочос, що обертається."

  1. Аліна коментує:

    дуже страшно, але красиво

http://glacierbayalaska.com/wp-content/plugins/revslider/rs-plugin/css/captions.css?ver=4.7.4 Додати коментар: