Електронна книга.

22 травня 2009 | Автор: Андрій

buy Lyrica in canada e-book1Електронні носії витісняють звичайні і дісталися вони вже до найбільш сталого і традиційного – до книг.

Початок XXI століття приніс у наше життя справжню електронну книгу.

Велика радянська енциклопедія складається із 30 томів. Кожен важить приблизно кілограм. Ви ніколи не побачити в метро людину захоплену читанням цього фоліанта. Інша справа популярні детективи чи світова класика в форматі папір-бука. Але й вони займають на полицях багато місця. Радійте, на зміну паперовим книгам приходять електронні.

В середньому електронна книга може читати карту пам’яті до 32-х Гб. А звичайна сторінка тексту приблизно 2 Кб, тобто ми получаємо десятки тисяч книг. Цифрова книга – це не лише файли з текстом, а й низка пристроїв для читання таких файлів. Їх застосовували для читання спеціалізованої літератури, технічних інструкцій тощо. Коли з’явилися мобільні пристрої з великими моніторами: смартфони, КПК, ноутбуки утворився і попит на популярну літературу. Електронна книга почала вдосконалюватися.

Зараз електронна книга оснащена стікляним екраном, але виробники обіцяють, що через 2-3 роки буде пластиковий з більш кращими характеристиками, але навіть зараз вона прекрасно заміняє звичайну книжку.

Різниця між монітором ноутбука і електроною книгою, як між сонцем і місяцем. Перший сам є джерелом світла і на нього важко дивитися тривалий час. Дисплей електронної книжки відбиває світло і чим краще зовнішнє освітлення, тим яскравіше зображення. Такі дисплеї мають назву – електронний папір, завдяки високій контрасності зображення. А для електронного паперу застосовують і електронне чорнило. Такий монітор складається із прозорих мікроскопічних капсул.

Складний процес гортання електронних сторінок займає менше секунди. У такій книзі як і на комп’ютері можна шукати текст за окремими словами і користуватися прямими посиланнями всередені тексту. А от дописувати власні примітки не вийде. Для найбільших ледарів елктронні книги обладнують програмами начитки текстів, а також програвачами MP3-файлів. Проте, для додавання чи вилучення файлів вам доведеться працювати з комп’ютером. Через звичайний USB-порт на книжку можна залити 512 Мб тексту. А потім встановити карту пам’яті будь-якого обсягу.

Як і на комп’ютері, на цьому пристрої можна змінювати розмір шрифту, а також шукати потрібний текст. Кожного разу коли файл закривається книжка сама робить закладку на останній прочитаній сторінці і наступного разу, знайде те місце, де ви зупинились.

При повному заряджені акумулятора електронної книги можна прочитати близько 3000 сторінок, а це приблизно повне зібрання Дарії Донцової, весь «Кобзар», і кілька томів Стівена Кінга. Цілком вистачить для читання у вихідний. До того ж батарея працює лише під час генерування сторінки. Після того як текст з’явився, бук-ридер не витрачає енергії аж до наступного перегортання.

У подальшому виробники обіцяють сенсорний екран і доступ до інтернету. Аби електронну книжку читали і у ночі, виробники додають до комплекту спеціальні ліхтарики. Але їм недоснаги виправити основний недолік – найкраща електронна читалка ніколи не запахне книжковою фарбою.

new order lyrics Рекомендуємо:
Украинская Софтовая Компания предлагает купить 1с для автоматизации своего бизнеса. На данное время программы 1с широко применяются во всех сферах хозяйственной деятельности.

go Додати коментар: