З’явилися перші знімки Південного полюса Марса

12 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://oceanadesigns.net/images/granite/cambrian-black-polish/cambrian-black-polish.jpg знімки Південного полюса МарсаМарс-експрес представив знімки південної частини Марса — крижаної шапки і стародавнього нагір’я з кратерами. Зображення, опубліковане на сайті Європейського космічного агентства, було отримано стерео-камерою високого дозволу.

enter Марс-експрес (Mars Express) — автоматична міжпланетна станція Європейського космічного агентства, призначена для вивчення Марса. У нижній частині фото – зображення південної полярної крижаної шапки, яка включає замерзлу воду і лід з двоокису вуглецю.

Mars

Вона змінює свою структуру в залежності від сезону; основне зображення було зроблено під час полярного літа, взимку лід простягається далі. Середня частина зображення показує давнє нагір’я — воно вкрите численними кратерами різного розміру і стану ерозії. Також видно структури темних пилових дюн. Зверху видно частину гігантської рівнини Еллади, яка простягається на 2200 км по поверхні планети і знаходиться на глибині 8 км.

Також на фотографії проглядаються два канали і тонкий шар атмосфери, що повторює вигин планети на горизонті.

Tastylia without prescription Додати коментар: