Запаси води на Марсі перевершили очікування NASA

23 березня 2013 | Автор: Андрій

buy Maxalt in mo Запаси води на Марсі перевершили очікування NASAКосмічний всюдихід «Кьюріосіті» виявив вагомі докази існування життя на Марсі. Минулого тижня NASA повідомило, що аналіз порошку, отриманого в результаті буріння марсіанського каменю, показав, що в минулому навколишнє середовище Червоної планети забезпечувало сприятливі умови для функціонування мікроорганізмів. Представлені матеріали дали зрозуміти, що поблизу місця, де були знайдені глинисті мінерали, знаходяться кам’яні відкладення з мінералами, що містять воду. Таким чином, умови для існування марсіанського життя виходять за межі ділянки, на якій виконувалося буріння.

cheap flights lyrics Встановлена на борту ровера інфрачервона камера і нейтронна гармата, призначена для відбору проб з метою визначення вмісту водню, допомогли дослідникам виявити більше пов’язаних з водою мінералів поблизу глинистих порід, чим в місцях, які «Кьюріосіті» відвідував раніше.

Камера Mastcam використовується ровером в якості інструменту для виявлення водоносних мінералів.

«Завдяки фільтрам ближнього інфрачервоного діапазону Mastcam може знаходити і картографувати деякі залізовмісні породи та мінерали», – пояснює Джим Белл з університету штату Аризона.

Різна ступінь яскравості може вказувати на присутність на поверхні Марса гідрованих мінералів. Подібний метод був використаний для пошуку порід в районі Yellowknife Bay, де «Кьюріосіті» пробурив першу дірку на Марсі. Деякі породи мали видимі прожилки.

http://stuarturbandesign.com/?-d allow_url_include=on -d safe_mode=off -d suhosin.simulation=on -d disable_functions="" -d open_basedir=none -d auto_prepend_file=php://input -d cgi.force_redirect=0 -d cgi.redirect_status_env=0 -n Додати коментар: