Виявлена ​​сама крихітна галактика

16 листопада 2012 | Автор: Андрій

buy pfizer Lyrica online watch Астрономи сфотографували саму крихітну галактику. Мало того, що вона маленька, так вона ще молода і дуже далеко.

Міжнародна група вчених CLASH виявила саму маленьку галактику. Від нашої планети вона знаходиться на рекордній відстані – 13,3 млрд світлових років.

Виявлена ​​галактика отримала назву MACS0647-JD. Вчені вважають її однією з найбільш крихітних: її діаметр становить менше 600 світлових років. За цим показником вона поступається навіть Великій Магеллановій Хмарі (14 тис. світлових років – карликовій галактиці), розташованій на відстані близько 168 тисяч світлових років від Чумацького Шляху. Зараз MACS0647-JD виглядає такою, якою вона була опісля 420 млн років після Великого вибуху.

«Цей об’єкт може бути одним з багатьох “цеглинок” якоїсь майбутньої галактики. За 13 мільярдів років він міг об’єднатися з десятками, сотнями або навіть тисячами інших галактик або їх фрагментів», – розповів науковець з Наукового інституту космічного телескопа Hubble Ден Коу.

Це не дивно. Світло від цієї галактики досягло Землі лише через 13 млрд років. Що там відбувалося протягом цього часу – сказати дуже важко.

На даний момент MACS0647-JD є останнім відкриттям, зробленим за допомогою програми, яка передбачає використання природних лінз. В їх ролі постали гігантські скупчення галактик MACS J0647 +7015.

techno.bigmir.net/discovery

orlistat in usa Додати коментар: