Вояджер-1 перейшов у міжзоряний простір

28 березня 2013 | Автор: Андрій

order Pregabalin online Вояджер-1 перейшов у міжзоряний простірВ історії людства зареєстрована неймовірна подія: автоматичний зонд під назвою «Вояджер-1» – це перший в історії людства апарат, який був створений людиною, і покинув Сонячну систему.

http://sfinancial.com/axwvdb/nxptmom.php?id=steyr-scout-review «Стало ясно, що «Вояджер-1» пішов з регіону, який знаходився в межах сонячної системи. За кілька днів вченим вдалося встановити, що інтенсивність геліосферної радіації помітно знизилася, а замість цього зросла інтенсивність космічних променів. Дані Вояджера про характеристику гелію і водню дуже схожі з тими даними, які передбачалося встановити в міжзоряному середовищі», – говорить учений з університету штату Нью-Мексико, Білл Веббер.

До цього моменту зонд перебував на своєму звичному місці в Сонячній системі. Це місце отримало назву «магнітна траса». Зона, в якій силові магнітні лінії Сонця переплітаються з силовими лініями галактики. Заряджені частинки, які знаходяться в середині геліосфери, здатні виходити за її межі, тоді як частинки, які знаходяться за межами геліосфери, здатні проникати в Сонячну систему. Після цієї «магнітної траси» відразу ж розташовується міжзоряний простір, куди і потрапив «Вояджер-1».

Автоматичний зонд «Вояджер-1» запустили в Сонячну систему 5 вересня 1977 з мису Канаверал. Через 36 років, зонд покинув Сонячну систему. Він служить на благо людства довше будь-якого іншого апарата.

Коментарі (1) на "Вояджер-1 перейшов у міжзоряний простір"

  1. Drool коментує:

    Неймовірна техніка, фантастична витривалість та живучість апарату!

go to site Додати коментар: