Venus Express готується вирушити в космос

18 травня 2014 | Автор: Арсен

http://mmma.org.uk/tag/quick-die-range/feed Venus Express готується вирушити в космосПісля восьмирічного вивчення другої від Сонця планети нашої Сонячної системи, Venus Express планує здійснити аварійне відключення через два місяці. Безпілотний літальний апарат закінчує своє дослідження у зв’язку з тим, що його паливо закінчується. Але, щоб не залишати даний об’єкт без уваги, планується відправити на орбіту Венери на допомогу апарату новий зонд.

order Lyrica У Venus Express є сім спеціальних функцій, які дозволяють вивчити Венеру досконально. Його роботи достатньо щоб отримати точні дані про стан атмосфери, іоносфери і поверхні.

Запуск безпілотного апарату відбувся 5-го листопада 2005 року в космодромі Байконур в Казахстані. Ракетою носієм стала Союз-Фрегат. Прибуття до орбіти планети відбулося 11 квітня 2006 року. Далі літальний апарат став на орбіту і почав вивчення планети Венера. За той час, який апарат провів на орбіті планети Венера, він зміг отримати сотні необхідних і важливих даних про природу атмосфери планети, її обертання, магнітні поля і тектонічну активність. На той момент, дані стали справжнім відкриттям в дослідженні космосу. Зонд, який повинен замінити Venus Express на орбіті, буде розташовуватися ще ближче до атмосфери планети, що робить дослідження більш глибокими і точними.

Головним завданням даного проекту є простежити те, як поведе себе зонд в такій наближеній ситуації до атмосфери. Можливо, при успішному завершенні місії, дана стратегія буде використовуватися в наступних дослідженнях.

http://oceanadesigns.net/envira/azul-aran/ Додати коментар: