Вчені: енергії Сонця вистачить приблизно на 5 мільярдів років

2 квітня 2013 | Автор: Андрій

Вчені: енергії Сонця вистачить приблизно на 5 мільярдів роківВже тривалий час астрофізики спостерігають за активністю Сонця, і за цей період вчені з’ясували безліч цікавих фактів.

http://totalhealthnow.co.uk/products/8/ Як відомо, в ході своєї активності, Сонце з останнього шару атмосфери постійно випромінює ряд складових частинок, таких, як протони, нейтрино, альфа-частинки і електрони. Зазначений потік частинок називається «сонячним вітром», швидкість якого становить 400 – 500 кілометрів на секунду. Сонячний вітер проривається через діри в атмосфері, тим самим виникає спалах величенної потужності. Природа спалаху пов’язана зі змінами магнітного поля.

Що ж служить джерелом енергії Сонця і наскільки довго воно буде нас зігрівати своїм теплом? До недавнього часу на цей рахунок існувало декілька теорій, які по черзі були відкинуті в силу своєї неспроможності. Основною теорією про енергію Сонця, що має безлічі підтверджень, є теорія Ганса Бете, згідно з якою всередині світила постійно відбуваються термоядерні реакції, що перетворюють водень в гелій, у результаті чого виділяється колосальна енергія, крім того, синтезуються і поширюються в космічний простір так звані сонячні частинки, згадані раніше.

Згідно з розрахунками останніх досліджень запасу елементів Сонця вистачить приблизно на п’ять мільярдів років, після чого його внутрішні процеси піддадуться значним змінам. Сонце почне розширюватися, поглинаючи планети, які знаходяться поруч. У свою чергу, наша планета втратить біологічні форми життя, а її мешканці будуть змушені перебиратися на інші планети, більш придатні для проживання.

watch Додати коментар: