Телескоп Hubble знайшов неможливу планету

19 червня 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

purchase Pregabalin Телескоп Hubble знайшов неможливу планетуВчені спантеличені новим відкриттям, яке вдалося здійснити за допомогою космічного телескопа Hubble. Вони виявили за межами Сонячної системи планету, умови зародження якої сучасна наука поки пояснити не може. Повідомлення опубліковане на сайті інституту космічного телескопа.

enter site Космічне тіло дивного походження було відкрито під час спостереження за розташованою на відстані 176 світлових років від Землі зіркою TW Гідри. Небесне тіло, що є екзопланетою, віддалене від зірки на 12 млрд. км, передає видання The Astrophysical Journal.

Факт неоднорідності газопилового диска TW Гідри свідчить про формування планети. У диску, що складається з газу і безлічі дрібних осколків, вчені розгледіли довгий отвір, який і є прямим доказом формування молодої планети. За розрахунками дослідників, приблизна маса небесного тіла складає в 6 – 16 разів більше маси нашої планети.

Головна загадка TW Гідри, з якою довелося зіткнутися вченим, полягає у віці – йому всього 8 млн. років, а цього, як раніше вважали астрономи, досить мало для утворення нових планет навколо зірки. Крім того, і сама зірка важить надзвичайно мало: її маса менша маси Сонця на 55%. “Якщо ми правильно заміряли масу, тоді це просто дивно. Існування виявленої планети в теорії просто неможливо”, – передає слова астрофізика Інституту науки Карнегі Алана Боса видання The Daily Mail.

see Додати коментар: