Телепортація на Марс: вчені діляться першими думками

19 січня 2016 | Автор: Арсен

follow link Телепортація на Марс: вчені діляться першими думкамиЗа словами експертів, судячи з того, які успіхи мають місце сьогодні у справі телепортації, не за горами миттєве переміщення в просторі людини, в тому числі і на іншу планету.

Сучасній науці удалося досягти значних успіхів в області телепортації. Цілком можливо, що вже в цьому році створені вченими технології можуть бути покладені в основу революційного, принципово нового переміщення в просторі. Зокрема, у виданні Nature фізиками Академії наук Китаю та їх колегами з Китайського університету науки і технологій була опублікована стаття, в якій було сказано, що на червень цього року заплановано проведення першого експерименту, в ході якого буде здійснена квантова телепортація на відстань, що перевищує позначку 1,2 тисячі кілометрів.

За допомогою супутника, який спеціально буде виведений на орбіту для експерименту, буде передано стан частинок між космосом і наземними станціями.

В майбутньому китайські вчені збираються передавати стани частинок між нашою планетою і Місяцем, що дозволить налагодити миттєвий і постійний зв’язок між Землею та її штучним супутником.

Раніше у виданні Science Bulletin з’явилася стаття, в якій повідомлялося про унікальну технологію, розроблену спільними зусиллями пекінського університету Ціньхуа і їх колегами зі Сполучених Штатів, співробітників університету Пардью. Дана технологія дозволяє здійснювати переміщення в просторі живого організму – бактерії. Вченим вдалося телепортувати інформацію про стан мікроорганізму – таким чином, одна і та ж бактерія перебувала одночасно відразу в двох місцях.

Вдалим експеримент вийшов завдяки використанню особливого апарату, що складається з мікрохвильових випромінювачів, магнітних полів і декількох шматочків надпровідників. Вже найближчим часом аналогічний експеримент вчені мають намір провести з прохлорококком – це бактерія, що має здатність до фотосинтезу.

Проведення експерименту має допомогти в розумінні того, як процес фотосинтезу відбувається насправді: на думку фахівців, для цього рослини використовують технології квантової механіки.

Додати коментар: