Сонячна активність буде посилюватися у 2011 році

3 січня 2011 | Автор: Андрій | Теги: , ,

see url Вибухи на СонціЗ невідомих причин 11-річний сонячний цикл, що розпочався ще у 1996 році, затягнувся і триває досі. Згідно проведених розрахунків, пік сонячного циклу припаде на середину 2013 р.

generic orlistat(xenical) without prescription За словами фахівця Центру передбачення космічної погоди США, Джо Канчеса, на протязі 2-2,5 роки до і після піку сонячна активність досягає свого максимуму. Отже, 2011 буде супроводжуватися досить потужними викидами електромагнітної радіації. Глобальних катаклізмів з Сонцем не повинно відбутися, вважають вчені, проте, це може створити загрозу для різного обладнання і приладів.

Коли сонячна активність наближається до пікового періоду, то на Сонці відбуваються потужні спалахи, в результаті яких, виділяються потоки іонізованих частинок. За декілька годин вони можуть досягати магнітного поля нашої планети і вступати з ним у взаємодію. В результаті на Землі відбуваються потужні магнітні бурі, а також дуже часто при цьому утворюється полярне сяйво, яке ми з вами можемо спостерігати.

Наша Земля здатна переживати таку взаємодію досить спокійно, а об’єкти створені людиною можуть виходити з ладу. Насамперед, небезпека загрожує різним супутникам, які рухаються по своїй траєкторії на висоті від 20 до 36 тисяч кілометрів. На планеті дуже уразливими є лінії електропередач, а також газо- і нафтопроводи.

Іноді фінансові збитки від електромагнітних бур перевищують збитки, спричинені різними стихійними лихами. За словами Канчеса, часто наслідки сонячної активності дещо перебільшені, але Сонце ще мало вивчено, і можливо, воно здатне піднести нам сюрприз. Наприклад, що-небудь на зразок геомагнітної бурі, що сталася ще у далекому 1859 році – вийшов з ладу телеграфний зв’язок на території всієї Європи, а північні сяйва добре було видно навіть у тропіках.

_______
Можна безкоштовно завантажити Игрушки. Выше, дальше, быстрее. Артём Рыбаков, а також багато інших журналів і книг різної тематики.

Коментарі (3) на "Сонячна активність буде посилюватися у 2011 році"

  1. саша коментує:

    як скачати 1 відео

  2. admin коментує:

    Напряму з YouTube неможливо завантажувати відео.

  3. Alexol коментує:

    Можна скачати! Для цього є сайт http://savevideo.me/ru/ – копіюєте в спец.поле адресу відео (дивл. з ютюба, в даному випадку http://www.youtube.com/watch?v=eOjWTNGVvFU&feature=player_embedded) і качаєте!

http://oceanadesigns.net/envira/breccia-oniciata/ Додати коментар: