Прогулянка по відкритому космосу знята на камеру GoPro

14 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://pettypool.org/?author=28 Прогулянка по відкритому космосу знята на камеру GoProКосмонавтам з Росії Михайла Корнієнка і Геннадій Падалка вдалося зняти на відеокамеру свій вихід у космос. Космонавти проводили огляд космічного простору на проятяжении п’яти з половиною годин.

click here Після того, як було змонтоване відео, його розмістили на відеохостингу YouTube, саме відео триває три з половиною хвилини. Під відео було зазначено, що його запис зробили десятого серпня цього року, за допомогою камери GoPro, яка дозволяє знімати панорамні відеозапису.

Космонавти з Росії стали першими, хто зумів скористатися камерою в умовах вакууму і невагомості. Для громадськості зйомка стала доступною лише після того, як космонавти повернулися на Землю.

Повідомлялося, що австронавтами був проведений огляд поверхні МКС, а також встановлено новий антенний модуль.

Стало відомо, що космонавт Геннадій Падалка, досяг рекорду за перебування в космосі, де він перебував вісімсот сімдесят вісім днів. За все це час Геннадій провів багато різних експериментів і дослідів. Найголовнішим стало дослідження роботи імунної системи в космічних умовах. Після чого учені зробили висновок, що тривале перебування в космосі робить негативний вплив на здоров’я людини.

http://nonprofitchurchconsulting.com/tag/ohio-church-strategic-planning/feed/ Додати коментар: