Потужний сонячний спалах

12 вересня 2014 | Автор: Арсен

enter site Потужний сонячний спалахУ ніч з середи на четвер в 17:46 за всесвітнім часом Сонце обрушило могутній спалах на Землю. Сонячний спалах класу-Х, що вважається найнебезпечнішим, обрушився з активної області 2158. Поки неясно, яким чином спалах може вплинути на електричні мережі, супутники і радіопередачі на Землі.

buy Pregabalin uk Експерти побоюються повторення подій коронарного викиду, що мав місце в 1921 і 1859 роках. Фахівці вважають, що спалах міг привести до створення коронарного викиду, який представляє собою викид плазми, випущеної дуже активними спалахами. Це може спровокувати геомагнітні бурі на Землі протягом 2-3 днів, а також призведе до появи красивого полярного сяйва.

Один з найнебезпечніших сонячних спалахів, що стався в 2012 році, мало не призвів до катастрофічних наслідків для електричних систем. Цього разу сонячний спалах не представляє небезпеки для людей на Землі і для космонавтів на Міжнародній Космічній Станції.

Вчені класифікують сильні сонячні спалахи за інтенсивністю від С-спалахів (слабий), до М-спалахів (середній) і X-спалахів (найпотужніший). Спалах X 1.6, який стався напередодні, вважається інтенсивним, але не таким потужним, як той, що ми спостерігали в лютому 2014 року, який був класифікований як X 4.9.

В даний момент Сонце наближається до піку 11-річного 24-го сонячного циклу активності. Але наша зірка була досить спокійною впродовж цього циклу, чия максимальна фаза була найслабшою за останні 100 років.

http://dsigns.co.uk/?option=com_content Додати коментар: