Новий проект Mars Plant Experiment

13 серпня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://oceanadesigns.net/our-process/ Новий проект Mars Plant Experiment Безпосереднім учасником експерименту повинен стати наступний марсохід, запуск якого запланований на середину 2020 року, а висадка на поверхню Червоної Планети – на початок 2021. Дослідження, яке отримало вже попередню назву – MPX (Mars Plant Experiment / Марсіанський рослинний експеримент), за задумом організаторів, може стати першим кроком по організації колонії на Марсі.

buy Lyrica online usa При цьому зовсім не передбачається, що роверу доведеться зображати з себе садівника, викопуючи своєю рукою-маніпулятором ямки в бруді Червоної Планети і засіваючи їх насінням.

Хезе Сміт, один з ідейних натхненників цього проекту, пояснює, що основна ідея MPX – самодостатність. Це означає, що для експерименту буде використана “коробка” від супутника CubeSat, прикріплена з зовнішньої сторони до ровера. Коробка буде наповнена земним повітрям; крім того, в ній буде близько 200 насінин трави арабідопсис – невеликої квітучої рослини, яка зазвичай використовується для наукових досліджень. Насіння почнуть отримувати воду, як тільки ровер торкнеться поверхні Марса. Очікується, що через приблизно два тижні на Червоній Планеті буде своя невелика теплиця.

Завдяки MPX будуть проведені перші випробування на виживання в умовах Марса, які покажуть, наскільки життєздатні “земні живі організми” в марсіанському оточенні, враховуючи відносно високий рівень опромінення і низьку гравітацію, яка становить приблизно 40% від земної.

Передбачається, що новий апарат буде побудований за тими ж принципами, що і чинний марсохід Curiosity, його основною місією будуть пошуки свідчень існування життя на Марсі в давнину і збір зразків породи, які згодом будуть передані на Землю.

go Додати коментар: