Нашу Землю захищає величезний невидимий щит

18 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://ciao-ciao.co.uk/category/uncategorized/feed Нашу Землю захищає величезний невидимий щитВчені виявили, що на висоті 11 700 км над Землею знаходиться невидимий щит, що захищає нашу планету від руйнівних електронів. Цей щит зупиняє вбивчі електрони, які небезпечні для космонавтів і супутників. Невидима перешкода розташовується в межах радіаційного пояса Ван Аллена.

Радіаційний пояс Землі

Buy Tadalafil Oral Strips Пояс Ван Аллена – це два величезних кільця у формі пончиків навколо планети, що тягнуться на 40 000 км над Землею. Внутрішня область наповнена високо-енергетичними протонами, в той час як зовнішня область в основному складається з високоенергетичних електронів.

Захисний щит був виявлений вченими з Університету Колорадо, які збирали дані супутників Ван Аллена від НАСА протягом двох років. Супутники обертаються навколо кілець, спостерігаючи за поведінкою електронів в цій області.

Дані показали різку межу між внутрішнім краєм зовнішнього поясу, який відображає високо заряджені електрони, які проносяться довкола Землі практично на швидкості світла – 160 000 км на секунду. Вважалося, що ці частинки повинні поступово знижуватися у верхні шари атмосфери, однак щит запобігав їх потраплянню в атмосферу.

Магнітосфера Землі

“Це все одно, що електрони б врізалися в скляну стіну в космосі”, – розповів автор дослідження професор Даніель Бейкер. “Щит схожий на силовий щит з фільму “Зоряний шлях”, який відбивав атаки прибульців. Це дуже загадкове явище”.

Вчені не можуть точно сказати, чому у нашої планети з’явився цей щит. Одні припускають, що це пов’язано з магнітними силовими лініями. Інші – що щит створили передавачі створені людиною, але ця теорія була спростована. Також є думка, що невидимий щит є продуктом плазмосфери Землі – величезної хмари електрично-зарядженого газу, який починається на висоті 960 км над Землею і простягається до пояса Ван Аллена.

click Додати коментар: