NASA зачинило людей на рік, щоб змоделювати висадку на Марс

2 вересня 2015 | Автор: Арсен

get link NASA заперло людей на рік, щоб змоделювати висадку на МарсГрупа з шести чоловік нещодавно розпрощалася з близькими, щоб взяти участь у новому проекті NASA по колонізації Марса. Ні, члени команди не покинуть Землю – замість цього вони будуть замкнені в замкнутому просторі на цілий рік.

buy in Maxalt uk Експеримент буде проводитися в кратері вулкану Мауна Лоа на Гаваях. У проекті беруть участь французький астробіолог, німецький фізик, а також американський пілот, архітектор, лікар і ґрунтознавець. Всі вони погодилися на тривале ув’язнення, щоб симулювати пілотований політ на Червону планету, який може зайняти до трьох років.

Мауна Лоа на Гаваях

Всі вони будуть жити в приміщенні HI-SEAS завширшки 13 метрів, заввишки 6,5. У кожного з членів команди буде власна невелика кімната, в якій можна спати і працювати; назовні можна вийти тільки в скафандрі. Також учасники експерименту будуть харчуватися виключно простими продуктами на кшталт консервованого тунця або сиру в вигляді порошку.

Це не перша подібна псевдо-експедиція на Марс: раніше дві групи жили в замкнутому просторі по чотири і вісім місяців відповідно. Проект повинен відповісти на важливі питання: “Який буде психологічний стан групи, протягом якого часу учасник експерименту буде спілкуватися лише з обмеженим колом людей? Які конфлікти можуть виникнути між членами команди?”

Автор експерименту Кім Бінстед зазначив: “Один з висновків, який ми зробили, довго спостерігаючи за учасниками проекту – конфлікти неможливо подолати, якщо довгий час жити в замкнутому просторі. Це трапляється навіть з найбільш приємними людьми. Головне, щоб люди навчилися вирішувати всі проблеми і продовжувати виконувати командні завдання”.

http://rg-onlinesolutions.co.uk/tag/crack/ Додати коментар: