NASA влаштує пожежу в космосі — заради науки

17 березня 2016 | Автор: Арсен

follow NASA влаштує пожежу в космосі — заради наукиФахівці американського космічного агентства NASA планують вивчити особливості поширення вогню у відкритому космосі. Для цього в рамках експерименту Saffire-I буде спеціально підпалений корабель постачання Cygnus — після того, як він доставить вантаж на МКС і відійде від станції на безпечну відстань. Про деталі експерименту розповідає сайт NASA.

buy provigil in the uk За сигналом оператора з Землі на кораблі загориться спеціально поміщений у нього матеріал з бавовни і склопластику розміром приблизно 40 на 100 см. Датчики на кораблі будуть фіксувати дані по динаміці температури та вмісту кисню і вуглекислого газу під час горіння. Крім того, дві відеокамери будуть записувати все, що відбувається на кораблі.

При цьому фахівці впевнені, що корабель не буде повністю знищений вогнем, і мають намір відновити управління ним через кілька днів. Після отримання всіх необхідних даних Cygnus планово увійде в атмосферу Землі і згорить в ній.

Мета дослідження — підготуватися до можливої надзвичайної ситуації на МКС. До теперішнього часу фахівці погано розуміють, як буде відбуватися загоряння в умовах зниженої гравітації і низького вмісту кисню в повітрі, а значить, не можуть і розробити ефективні алгоритми дій на випадок космічного пожежі.

pharmacy Seroquel Додати коментар: