Найбільше за десятиліття повне сонячне затемнення 20 березня 2015

3 березня 2015 | Автор: Арсен | Теги: , ,

http://stivesarchive.co.uk/buying-ampicillin-online-in-canada-discount-prices-category-ampicillin/ повне сонячне затемнення Повне сонячне затемнення, яке заблокує до 90 відсотків сонячного світла, станеться 20 березня 2015 року. Воно буде найбільшою астрономічною подією такого роду за останні 16 років. У цей день Місяць пройде прямо перед Сонцем, відкидаючи свою тінь на Землю. Це сонячне затемнення може викликати тимчасове відключення електрики по всій Європі.

Затемнення відбудеться вдень 20 березня в п’ятницю і почнеться о 7:41 UTC (всесвітній час) і закінчиться о 11:50 UTC.

Час сонячного затемнення 20 березня 2015 року в Україні

  • Початок сонячного затемнення: 11:13 за київським часом
  • Максимальна фаза сонячного затемнення: 12:20 за київським часом
  • Закінчення сонячного затемнення: 13:27 за київським часом
  • Максимальне затемнення сонячного диска: 58 відсотків

На сході Гренландії, Ісландії, на архіпелазі Шпіцберген і на Фарерських островах буде спостерігатися повне затемнення. У Європі, північній і східній частині Африки і північній і східній частинах Азії буде спостерігатися часткове сонячне затемнення.

Останнє повне сонячне затемнення такого масштабу відбулося 11 серпня 1999 року, а наступне буде мати місце в 2026 році. Крім того, затемнення може порушити сонячні джерела електроживлення і привести до відключення електрики.

Пам’ятайте, що не можна дивитися прямо на диск Сонця під час сонячного затемнення, так як це може привести до необоротних пошкоджень очей. Для спостереження потрібно скористатися спеціальними сонячними світлофільтрами.

Весняне рівнодення в 2015 році

Затемнення випадає на день рівнодення і молодика, і Місяць досягне місячного перигею – найближчої точки до Землі на її орбіті.

Весняне рівнодення настає 20 березня 2015 року в 22:45 UTC (21 березня 0:45 за київським часом). Воно являє собою момент, коли Сонце перетинає небесний екватор. В день рівнодення тривалість ночі і дня однакова і становить 12 годин.

buy canibus Lyrical law Є кілька видів сонячного затемнення:

  1. Повне – видно в певних областях Землі, які знаходяться в центрі місячної тіні, що падає на Землю. Сонце, Місяць і Земля знаходяться на прямій лінії.
  2. Часткове – це затемнення відбувається, коли Сонце, Місяць і Земля знаходяться на одній лінії, і спостерігачі розташовані в півтіні.
  3. Кільцеподібне – відбувається, коли Місяць знаходиться в найдальшій точці від Землі. В результаті він не блокує повністю диск Сонця, а виглядає як темний диск, навколо якого видно яскраве кільце.
see url Додати коментар: