На цьому тижні великий астероїд наблизиться до Землі на рекордну відстань

13 лютого 2013 | Автор: Андрій

follow link Астероїд розміром з половину футбольного поля в п’ятницю пролетить неподалік від Землі. Відстань складе близько 27 тисяч кілометрів, і небесне тіло опиниться ближче до поверхні нашої планети, ніж деякі погодні, комунікаційні та навігаційні супутники, і більш ніж в 14 разів ближче Місяця.

new order lyrics Тим не менш, за словами вчених з НАСА, 45-метровий астероїд не представляє Землі загрози. Шанси зіткнення 2012 DA14 з нашою планетою дорівнюють нулю, говориться в заяві американського космічного агентства. Тим не менш, його наближення представляє прекрасну можливість для спостереження і вивчення.

Науці невідомі випадки, коли астероїди подібного розміру наближаються до Землі настільки близько. Одним з предметів пильного вивчення буде обертання небесного тіла навколо своєї осі. За словами дослідників, ця інформація допоможе точно розраховувати майбутню траєкторію руху небесного тіла. Знаючи, як астероїд обертається навколо своєї осі, можна зрозуміти, як він випромінює тепло, отримане в результаті поглинання сонячного світла. Це, в свою чергу, дозволить розрахувати зміну орбіти астероїда протягом тривалого періоду часу по мірі його обертання навколо Сонця.

Астероїд 2012 DA14 був відкритий в минулому році іспанськими астрономами. Рекордно близькою його відстань від Землі буде в 19:24 за Гринвічем.

orlistat diet medication Додати коментар: