На Міжнародній космічній станції знову помітили НЛО

21 жовтня 2014 | Автор: Арсен

order Lyrica samples На Міжнародній космічній станції знову помітили НЛОНа відео, де космонавти здійснюють вихід у відкритий космос на Міжнародній космічній станції, зафіксували НЛО. Дивний інцидент стався 7 жовтня, коли космонавти Рейд Вайсман з НАСА і Олександр Герст з Європейського космічного агентства працювали за бортом МКС, намагаючись вирішити проблему з електрикою.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/school-visits На відеозаписі видно, як непізнаний літаючий об’єкт кружляє протягом декількох секунд, перебуваючи за космонавтами, а потім камера перемикається на інший кут. Розмір і форму загадкового об’єкта складно розібрати, і на записі він виглядає зернистим. НЛО з’являється на 12 секунд на 1,20 хвилині запису і виглядає, як еліптичний літальний апарат.

Одним з можливих пояснень вважають апарат для поповнення запасів. Так 23 вересня на МКС прибула капсула “Дракон”, а за нею через два дні пішов “Союз ТМА-14М”, який доставив трьох нових членів екіпажу. Але обидва космічних корабля пристиковані до МКС, а НЛО на відео не підключено до станції.

Іншим можливим поясненням, крім того, що за космонавтами спостерігали прибульці з іншої планети, є відблиск в об’єктиві. Але спостерігачі помітили, що біля станції не було яскравого джерела світла.

Схожий інцидент вже був зафіксований 29 січня 2014 року, коли під час прямої трансляції був помічений НЛО еліптичної форми, який пристикувався до МКС. Це викликало безліч припущень, починаючи з ймовірності того, що станцію відвідали невідомі космонавти до позаземних істот.

НАСА ніяк не прокоментувало невідомий об’єкт, знятий на відео.

http://kao-studio.com/category/architecture Додати коментар: