На Місяці помітили дивну фігуру

11 серпня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

follow url На Місяці помітили дивну фігуру Відео, яке імовірно показує людину або прибульця на Місяці, викликало небувалий інтерес в Інтернеті. Ролик був зроблений за допомогою програми Google Moon, яка показує супутникові фотографії Місяця, і був опублікований користувачем YouTube по імені Wowforreeel.

buy generic Pregabalin online На відео можна побачити тінь у формі людини на поверхні Місяця. Користувач Wowforreeel написав: “Схоже на тінь від великого об’єкта або фігури”. Відеоролик вже набрав більше мільйона переглядів, спонукаючи глядачів задуматися про існування позаземного життя на супутнику Землі.

Це не перший раз, коли на картах Google помітили щось незвичайне. Раніше цього року на Місяці був помічений неприродний об’єкт з семи точок, розташованих на рівній відстані, виступаючих з тіні місячного кратера. Це викликало припущення, що на нашому супутнику, можливо, знаходиться секретна база.

Карти Google: Марс і Місяць

До другої річниці перебування марсохода Curiosity на Червоній планеті Google випустив 3D карти поверхні Марса та Місяця. Якщо ви хочете дослідити наших космічних сусідів, потрібно скористатися простими кроками:

1. Зайдіть на карти Google

2. Знайдіть іконку в нижньому лівому кутку, яка дозволяє налаштувати карту в режим “Земля”. Натисніть на неї.

3. Зачекайте, поки карта Землі завантажиться в 3D. Потім можна зменшувати масштаб.

4. Коли масштаб зменшився, почекайте, поки внизу не з’являться версії карт для Місяця і Марса.

5. Якщо вони не з’являються, то можливо у вас закрита вкладка “Галерея”. Натисніть на парні стрілки знизу праворуч, щоб відкрити її.

6. Тепер ви можете досліджувати не лише планету Земля, а й Марс і Місяць.

http://apacheip.com/services/refractory/ Додати коментар: