Міжнародна космічна станція: 10 речей, про які ви не знали

8 липня 2011 | Автор: Андрій

http://apacheip.com/wp-content/uploads/Cheri Sammis-Resume.pdf 1) Космічна станція регулярно працює з постійним екіпажем з моменту його запуску в жовтні 2001 року. З тих пір її відвідали багато астронавтів з 15 різних країн.

enter 2) Станція рухається зі швидкістю 17227 миль / годину і здійснює повних 15 обертів навколо Землі в день.

3) У станції більше приміщень, ніж у п’ятикімнатному будинку, і вона може похвалитися двома ванними кімнатами і оглядовими майданчиками з панорамним видом на Землю.

4) У травні 2009 року станція була повністю готовою до підтримки роботи її екіпажу, що складається з 6 чоловік.

5) Після 11 років будівництва і 100 мільярдів доларів, витрачених на неї, в даний час станція побудована на 98 відсотків.

6) Російська станція “Союз” з трьома членами екіпажу служить місцем екстреної евакуації для міжнародної космічної станції через її надійність і добре розвинену систему аварійного виходу.

7) У цьому році НАСА планує зупинити роботу трьох своїх шаттлів (Discover, Atlantis і Endeavour), тому американським астронавтам доведеться провести деякий час на російській космічній станції “Союз”.

8) Станція служить лабораторією для проведення експериментів у галузі біології, астрономії, фізики і метеорології в унікальному середовищі мікрогравітації.

9) Сонячні батареї Міжнародної космічної станції (МКС) мають площу поверхні, що дорівнює восьми баскетбольним майданчикам.

10) Як тільки роботи з будівництва будуть повністю завершені, 52 комп’ютера будуть повністю контролювати роботу всіх систем МКС.

enter Додати коментар: