Меркурій може зіткнутися з Сонцем або Венерою

4 вересня 2015 | Автор: Арсен

can i buy Pregabalin in canada МеркурійНаша Сонячна система знаходиться в дуже нестабільному стані, через це Меркурій може впасти на Сонце або зіткнутися з Венерою. До такого висновку прийшов учений Річард Зеебе, що працює в Гавайському університеті (США).

Але не варто чекати цього явища найближчим часом. За інформацією вченого, людство може навіть не дожити до подорожі Меркурія просторами нашої Сонячної системи. За його підрахунками, tastylia review це відбудеться не раніше, ніж через 5 млрд. років.

Учені вже багато років вивчають нашу Сонячну систему і гравітаційне поле кожної планети. Якщо раптом планети наблизяться одна до одної на максимально близьку відстань, то вони можуть зіткнутися. В результаті одна з планет може бути повністю знищена. Але розглядається і такий варіант, коли одна планета виштовхне іншу за межі системи.

Такі гравітаційні взаємодії дуже непередбачувані, тому вивчати їх дуже складно. Ймовірність зіткнення планет розрахувати самостійно практично неможливо, тому довгі роки вчені не могли впоратися з цим завданням. Тільки в останні роки вивчення стабільності нашої Сонячної системи зрушилося з мертвої точки завдяки супер комп’ютерам.

Річард Зеебе, використовуючи такий комп’ютер, прорахував, як можуть змінитися орбіти планет у нашій Сонячній системі. За його даними, найбільше зіб’ється зі свого шляху Меркурій.

Меркурій

На проведення такої роботи його наштовхнули доводи його колег, які стверджували, що Меркурій може зіткнутися з Землею. Зеебе вирішив перевірити, чи справді такий сценарій можливий. Виявилося, що наша планета навіть через 5 млрд. років залишиться на своєму місці і їй нічого не загрожує, а от Сонце або Венера можуть постраждати.

Зазначимо, що для своєї роботи вчений використовував суперкомп’ютер Cray CS300. Але навіть на ньому всі його розрахунки проводилися протягом декількох місяців. Якщо б це все робилося на звичайному домашньому комп’ютері, то знадобилося близько 200 років.

new order lyrics Додати коментар: