Китайські астрономи виявили вісь зла

13 жовтня 2011 | Автор: Андрій

Астрономи з Китаю отримали дані, що підтверджують неоднорідність Всесвіту та існування пріоритетного напряму пересування енергії і світла, а так само встановили місце розташування так званої осі зла.

follow site У відповідність з діючими космологічними принципами, вважається, що у всіх точках Всесвіту діють єдині фізичні закони, тобто Всесвіт повинен виглядати однаково, з якої б точки простору не проводилися спостереження. На підтвердження цієї теорії наводили рівномірність розподілу зірок і зоряних скупчень. Проте спостереження зроблені недавно дозволяють зробити висновок про анізотропію, тобто неоднорідність Всесвіту.

Перші повідомлення про цей факт з’явилися в 2006 році, під час вивчення відлуння Великого вибуху. За час спостережень була виявлена ділянка простору, в якому потужність реліктової енергії перевищує аналогічні показники в інших частинах Всесвіту. Це спостереження дозволило створити теорію про те, що ділянки Всесвіту розширюються з неоднаковою швидкістю.

Зроблені спостереження змушують поставити під сумнів всю сучасну систему знань про зародження і розвиток Всесвіту, не виключаючи знамениту теорії відносності Ейнштейна. За це ділянка простору з пріоритетним розподілом енергії отримала досить страхітливу назву – вісь зла.

Постулатом теорії відносності є припущення, що після Великого Вибуху розгортання часу і простору відбувається хаотично, а Всесвіт має однорідну структуру, розширюючись по всіх дільницях.

http://ridgewayfriends.org.uk/tag/thames-path-trails/feed/ Додати коментар: