“Хаббл” допоміг вченим виявити ознаки ранніх галактик

11 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://nonprofitchurchconsulting.com/wp-login.php ХаблАстрономи з Каліфорнійського університету і Наукових інститутів космічних телескопів в Ірвіні і Балтіморі створили найточніший на сьогоднішній день статистичний опис тьмяних, ранніх галактик, що існували у Всесвіті через 500 мільйонів років після Великого вибуху.

У новому дослідженні наукова команда описує застосування нового статистичного методу для аналізу даних, отриманих за допомогою космічного телескопа «Хаббл» в результаті тривалих досліджень неба. Цей метод дозволив вченим виділити сигнали з шуму, який присутній на глибоких знімках неба, зроблених «Хабблом», і зробити першу оцінку кількості невеликих, первинних галактик раннього Всесвіту. Дослідники приходять до висновку, що на «глибоких» знімках, зроблених «Хабблом» при проведенні досліджень неба, присутні майже в 10 разів більше галактик, ніж було знайдено раніше.

Аспірант UCI Кетрон Мітчелл-Вінн, головний автор нової роботи, сказала, що об’єктами дослідження стали галактики періоду, відомого як епоха реіонізації. Ця епоха наступила після періоду, що має назву «темна епоха», який настав після Великого вибуху і тривав протягом кількох сотень мільйонів років.

Галактики

Глибокі дослідження неба, що проводяться за допомогою «Хаббла», є частиною наукового проекту під назвою CANDELS. Наступним етапом дослідження автори статті бачать дослідження тих же ділянок неба в рентгенівському діапазоні за допомогою космічної рентгенівської обсерваторії НАСА «Chandra».

robaxin 750 mg reviews Додати коментар: