ESA представляє: віртуальний тур по МКС

1 вересня 2015 | Автор: Арсен

Tadalafil Oral Strips USA Buy МКСНа офіційному сайті Європейського космічного агентства (ESA) з’явилася можливість зробити віртуальну екскурсію по модулям Міжнародної космічної станції. Розглянути в подробицях всі модулі МКС можна в спеціальному розділі сайту за адресою http://esamultimedia.esa.int/multimedia/virtual-tour-iss/.

Tastylia Tadalafil Oral Strips Buy 20 MG Without Prescription Віртуальний тур складений на основі фотографій, зроблених Самантою Крістофоретті: вона зробила з 15 знімків усередині кожного модуля станції перш, ніж залишити її після 199-денного перебування на борту. Фахівці поєднали фотографії, створивши інтерактивну панораму, і розмістили її на сайті ESA.

На панорамах можна побачити, як МКС виглядала в червні 2015 року після невеликої перестановки — тоді багатоцільовий модуль «Леонардо» знайшов своє нове місце в складі станції.

Користуючись віртуальною екскурсією, можна переходити з модуля в модуль, збільшувати масштаб, щоб розгледіти щось докладніше. А натискаючи на спеціальні іконки, можна переглянути детальну інформацію про окремі елементи пристрою станції і навіть послухати відео пояснення від астронавтів: наприклад, про те, де і як вони сплять, як працюють на борту підігрівач їжі та туалет і про багато іншого.

Ще раз нагадаємо, здійснити віртуальну екскурсію можна за адресою http://esamultimedia.esa.int/multimedia/virtual-tour-iss/.

Також можна переглянути відео з МКС.

cheapest online indian pharmacy for cytotec or generic Додати коментар: