Елон Маск хоче поселити на Марсі до 2100 року мільйон землян

3 жовтня 2014 | Автор: Арсен

enter site Елон Маск хоче поселити на Марсі до 2100 року мільйон землянЕлон Маск – американський мільярдер, відомий тим, що є засновником двох компаній, що займаються перспективними розробками в різних областях, включаючи космічні польоти і енергетику. Цими компаніями є відома SpaceX і виробник електрокарів Tesla Motors. Також бізнесмен відомий своїми прогресивними поглядами на розвиток сучасних технологій і суспільства в цілому.

go site Нещодавно мільярдер заявив, що вже до кінця 21-го століття людство повинно поселити на Марсі щонайменше 1 млн. осіб. Така колонія зможе гарантувати виживання людського роду і земної цивілізації. Цей Проект дійсно грандіозний. За підрахунками експертів SpaceX, для його реалізації на Марс доведеться зробити не менше 100 тисяч перельотів. Втім, здійснення подібної місії вже можливо, вважають вчені та інженери.

Варто також нагадати, що компанія SpaceX планує вже в 2020 році відкрити свою першу колонію на Марсі, яка стане чимось на зразок туристичної бази. Вартість квитка для космічних туристів складе 500 тисяч доларів США. Розділяють погляди Маска і в NASA, де хочуть вже до кінця XXI століття створити орбітальні навколоземні міста.

Елон Маск наголосив, що є противником тих, хто закликає повернутися до природи і відмовитися від технологій. Мільярдер нагадав, що саме технологія завжди була гарантом виживання людського роду, незважаючи на те, що не рідко доставляла проблеми.

Маск вважає, що якщо людство не почне освоєння інших планет в цьому столітті, то вся цивілізація може припинити своє існування, причиною тому – перенаселення земної кулі і виснаження ресурсів, які все частіше протиставляють людству в нових конфліктах.

Коментарі (2) на "Елон Маск хоче поселити на Марсі до 2100 року мільйон землян"

  1. Ігор коментує:

    Интересно все-же таки, как же так можно сделать?Это нужно супер двигатели как минимум.Да и на топливе не прийдется экономить… Как думаете ??? Да, и кстати это до хрена денег наверное стоит. Вообще трудно будет там жить: не деревьев, ничего вообще для постройки житла и создания хорошых условий прожывания надо вообще лет 5-10 я так думаю.

  2. Виталий коментує:

    Во первых, ресурсов, чтобы сделать, производственных мощностей и демографического и квалификационного потенциала а также денег вполне хватает, чтобы сделать это. В оффшорах заныкано около 75 триллионов долларов. Это как минимум. На планете полтора миллиарда безработных реально, то есть фактически каждый второй. В постсоветском пространстве( и не только там) простаивает более половины производственных мощностей. Нужно только одно: воля и понимание. То есть отказаться от философии человек человеку волк. Эта философия смертельна для цивилизации в целом. Принять нужно философию один за всех и все за одного. Потом все сконцентрировать и отмобилизовать. Для этой цели. И все получится!… Ведь все необходимое у нас для этого есть. Поэтому Элон Маск тут тысячу раз прав. И я его сторонник.

methocarbamol robaxin 500 mg canadian Додати коментар: