Curiosity зняв захід Сонця, в результаті якого Марс став темно синім

7 травня 2015 | Автор: Арсен

Tastylia Buy 20 MG Curiosity зняв захід Сонця, в результаті якого Марс став темно синімМарсохід Curiosity нещодавно записав дивовижний захід Сонця на Червоній планеті. Зображення того, як Сонце зникає за обрієм Марса, були зроблені 15-го квітня – через 3 роки очікувань з боку команди, яка працює над системою MastCam, встановленою на борту марсохода.

http://resultsnationalfunding.com/how-to-effectively-negotiate-a-favorable-lease/feed/ Після того, як знімки були зроблені, марсохід передав їх на Землю в чорно-білому форматі, але Дамія Боуік з неурядової організації Planetary Society відтворила кольори, представивши світу ці дивовижні зображення.

Варто також відзначити, що НАСА випустила коротке відео, в якому можна побачити, як Сонце опускається до горизонту Марса. Дане відео було зроблено з декількох зображень, зроблених марсохдом Opportunity.

На зображеннях можна помітити більш темне (в порівнянні з Землею) небо Марса.

Захід Сонця на Марсі

Захід Сонця на Марсі

На Землі захід Сонця фарбує небо в червонуватий колір, але на Марсі цей феномен має темно-синій відтінок. Незважаючи на те, що велика частина Марса має червоний колір, через товстий шар пилу, який височить на 40 км, небо цієї планети стає синім під час заходу Сонця.

Джон Бріджес, вчений планетолог, який вивчає Марс в Університеті Лестера, попередив, що камери на марсоході можуть передавати дещо спотворені зображення з Червоної планети, особливо це стосується кольору.

Це не перший раз, коли НАСА показує знімки заходу Сонця на Марсі – в 2010 році також було випущено відео. З моменту свого приземлення і досі, Марсохід став свідком близько 3940 заходів Сонця. Так як рівень сонячного світла на Червоній планеті становить приблизно 40% сонячного світла, яке ми бачимо на Землі, небо тут стає набагато темніше в результаті заходу Сонця.

Сутінки на Марсі можуть тривати до 2-х годин після заходу Сонця – набагато довше, ніж на Землі. Це відбувається через великий рівень пилу в атмосфері. День на Марсі триває приблизно 24 години 37 хвилин. Вчені використовують зображення заходів на Червоній планеті, щоб визначити наскільки високо піднімається пил.

click Додати коментар: