Curiosity повідомляє, що людина на Марсі зможе вижити

21 листопада 2012 | Автор: Андрій

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?format=xml Tastylia Рівень радіації на Марсі, який вчені вважали однією з перешкод безпосередньо для висадки людини на цю планету, в дійсності зрівняний з випромінюванням на невисоких орбітах Землі, повідомляють дані вимірювань Curiosity.

«Абсолютно точно, астронавти в цих умовах зможуть жити», – говорить Дон Хасслер, представник дослідницького Південно-Західного інституту в Булдере, коментуючи результати найперших вимірювань в історії рівня радіоактивного випромінювання на Червоній планеті. Хасслер виступає провідним дослідником усіх даних з детектора радіаційного фону, який встановлений на Curiosity.

Жителів Землі від сонячної жорсткої радіації захищає сильне магнітне поле, якого у Марса немає. Саме даний факт змусив засумніватися вчених, чи зможе вижити астронавт при висадці на Марс. Але останні дослідження виявили, що атмосфера Марса – навіть при її щільності всього в 1% від щільності Землі – представляє значний бар’єр для швидкорухаючих небезпечних частинок з космосу.

Хасслер підкреслює, що отримані результати – це лише попередні результати, тому що Curiosity займається дослідженнями поверхні Червоної планети тільки три місяці з двох років, які заплановані розкладом місії. Точний підрахунок рівня на планеті радіаційного випромінювання буде встановлений пізніше, додає він.

Марсохід Curiosity, який NASA обійшовся в 2,5 млрд., приземлився благополучно на Марсі в серпні 2012 р. Детектор рівня радіації – це лише один з 10 наукових інструментів, яким він оснащений. Головна місія ровера – це пошук свідоцтв, що марсіанські умови можуть бути коли-небудь придатними безпосередньо для існування певного роду органічного життя.

glob-news.ru

buy Lyrica online cheap Додати коментар: