Curiosity наблизився до головної точки свого маршруту

9 червня 2013 | Автор: Арсен | Теги: , ,

order generic Lyrica Curiosity наблизився до головної точки свого маршрутуМарсохід Curiosity закінчує дослідження в місцевості Гленельг, де він пропрацював близько півроку, і скоро попрямує прямо до гори Шарпа, що є кінцевою метою місії Марсіанської наукової лабораторії NASA, повідомляє американське космічне відомство. Одним з останніх етапів роботи на даній території стало вивчення за допомогою системи ChemCam («хімічна камера») зразка породи, видобутого з каменю під назвою “Камберленд”.

buying robaxin online За допомогою буріння цього каменю вчені сподіваються отримати додаткові докази тих висновків, які були отримані після першої геологічної розвідки: колись на Марсі були умови, необхідні для підтримки життя хоча б на рівні мікроорганізмів – певний набір основних хімічних речовин і вода, що не мала підвищеної кислотності або солоності.

За інформацією, яку отримали від американців українські ЗМІ, в результаті первинного аналізу зразків з «Камберленда» також було виявлено надзвичайно велику кількість води і глини. Тепер в дію має вступити розроблений в Інституті космічних досліджень РАН нейтронний детектор ДАН, призначений для більш точного визначення концентрації рідини.

За словами фахівців NASA, з другим бурінням Curiosity впорався набагато швидше: всі необхідні команди були отримані і виконані протягом одного дня 19 травня поточного року. Крім того, вдалося якісно підвищити рівень власного захисту ровера.

http://fairtrademusicinternational.org/wp-cron.php?doing_wp_cron=1512455953.7542610168457031250000 Додати коментар: