Чи потрібно нам скидати атомні бомби на Марс? Чому Елон Маск сказав так

12 вересня 2015 | Автор: Арсен

Tadalafil Oral Strips Australia бомби на МарсПерспектива подорожі на Марс обговорюється протягом багатьох десятиліть, але ніколи раніше не здавалася досяжною. Елон Маск, генеральний директор компанії Space Exploration Technologies Corp і Tesla Motors Inc., не заспокоїться, поки не побачить колонію на Червоній планеті.

http://shellystearooms.com/tr/shellys-tea-rooms-news-spring-2015/ “Марс – це крайні заходи для боротьби з бідністю або спосіб знищення смертельного захворювання”, – сказав Маск в інтерв’ю Aeon Magazine. Щоб люди змогли існувати на Марсі, він повинен бути більше схожий на Землю. На думку Маска, є два способи зробити це: врегулювати викиди парникових газів або скинути атомні бомби на полюси.

Останнє висловлювання більш реальне, тому що це швидше, говорить Маск. Протягом двох-трьох років люди змогли б прилетіти на Марс на ракетах SpaceX, і до 2020 року вже могли б подорожувати на планету.

Можливо Маск просто божевільний, чи це дійсно реально? Кожні 26 місяців Червона планета стає ближче. Орбітальні відмінності між Марсом і Землею істотно змінюються, і вже в найдальшій точці вона у тисячу разів далі від землі, ніж Місяць. Але кожні 26 місяців дві планети вирівнюються, і Марс лише в 150 разів дальше, ніж Місяць. Всього лише 58 мільйонів кілометрів. До 2040 року, вважає Маск, SpaceX буде готова змінити майбутнє людства, побудувавши бази на Марсі.

click Додати коментар: