Чорні діри і «зоряні вибухи» причетні до утворення великих галактик

2 лютого 2012 | Автор: Андрій

Lyrica purchase online australia Після проведення нового дослідження вчені дійшли висновку, що у формуванні сучасних великих галактик дуже важливу роль зіграло активне зореутворення ще на самому початку існування нашого Всесвіту. До цих пір провідні астрономи тільки припускали, що численні «зоряні вибухи», які супроводжували зародження Всесвіту, були спричинені збільшенням кількості надмасивних чорних дір.

Seroquel cheap Міжнародна група вчених для підтвердження своєї теорії взялася за детальне вивчення ролі «темної матерії» чорних дір у формуванні галактик.

«Темні дослідження»

Сьогодні науковці, за допомогою дуже потужних сучасних телескопів, мають можливість зазирнути у далекий космос, а також побачити, яким саме було минуле Всесвіту.

Використовуючи 12-метровий радіотелескоп під назвою Atacama Pathfinder Experiment (АРЕХ), який знаходиться в Чилі, міжнародна група вчених, яку очолив представник Дартмутського коледжу Райан Гікокс, займалася дослідженнями далеких галактик, скупчених ще у часи, коли наш Всесвіт був молодий.

В рамках цього експерименту дослідники спробували визначити, як саме вплинула мала гравітаційна сила на скупчення галактик. Для цього вони використали комп’ютерне моделювання.

В результаті їм вперше за всю історію астрономії і досліджень космічних просторів вдалося довести існування безпосереднього зв’язку між найбільшими галактиками і галактиками раннього Всесвіту.

get link Додати коментар: