Чорна діра розірвала коричневий карлик

4 квітня 2013 | Автор: Андрій

buy provigil online usa Чорна діра розірвала коричневий карликНедавно астрономам довелося спостерігати унікальну подію, як чорна діра поглинула гігантську планету. Чорна діра «ожила» після тривалої сплячки і проковтнула планету (коричневого карлика), яка перебувала на занадто близькій відстані від неї. Це явище помітили у галактиці NGC 4845. Від нас її відділяє відстань в 47 млн. світлових років. «Унікальний сніданок» чорної діри вчені побачили випадково.

В ході вивчення іншої галактики вони помітили дуже сильний спалах, і відразу ж звернули пильну увагу на цю галактику (NGC 4845), оскільки до цих пір з нею нічого незвичайного не відбувалося в такому високоенергетичному діапазоні.

Після детального спектрального аналізу цього спалаху, фахівцям вдалося дізнатися, що випромінювання це йде з матерії, розташованої навколо чорної діри в даній галактиці. Детальні дослідження показали, що маса розірваного об’єкта, становить приблизно 14 – 30 мас нашого Юпітера. До об’єктів таких розмірів відносять коричневих карликів. Їх також іменують субзірковими об’єктам. Вони не такі величезні, щоб в їх ядрі могли ініціюватися термоядерні реакції, і вони запалилися б як зірки.

Вчені також припускають, що щось подібне може трапитися і в нашій, ще також маловивченій галактиці, яку ми іменуємо Чумацьким шляхом. Це станеться після того, як чорна діра, яка розташувалася в середині нашої галактики, поглине газову хмару.

Seroquel side effects Додати коментар: