Астрономи відкрили одну з найяскравіших комет

23 січня 2013 | Автор: Андрій

enter site Віталієм Невським і Артемом Новічонком, астрономами з Білорусії та Росії, була відкрита комета, яка за яскравістю претендує на одну з найяскравіших в останньому десятилітті.

purchase Fincar online 21 вересня 2012 під час спостережень в обсерваторії Кисловодська, яка входить в мережу обсерваторій ISON, астрономами була відкрита нова комета. Комета також була зафіксована в Майданакскій обсерваторії (Узбекистан) та обсерваторії Маунт-Леммон (США). Дана комета отримала індекс – C/2012 S1.

Згідно з розрахунками, проведеними ученими, в листопаді 2013 року нова комета пройде в 0,012 астрономічної одиниці від Сонця, після чого в грудні 2013 року – 0,42 одиниці від Землі.

На офіційному сайті обсерваторії ISON-NM було опубліковано повідомлення, що в разі якщо нова комета не зруйнується при підльоті, то є ймовірність того, що вона може стати найяскравішою кометою нашого десятиліття і затьмарити комету C/2011 L1.

Також з’ясувалося, що цю комету раніше вже спостерігали вчені в грудні 2011 року і січні 2012 року в обсерваторіях Маунт-Леммон і Pan-STARRS. За допомогою цих даних астрономи змогли обчислити точнішу орбіту комети.

http://saunders-photography.co.uk/landscape-photography-trees-in-the-mist/ Додати коментар: