3 листопада очікується рідкісне сонячне затемнення

1 листопада 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

3 листопада очікується рідкісне сонячне затемненняРідкісне гібридне сонячне затемнення, останнє в 2013 році, відбудеться в цю неділю 3 листопада. Це затемнення називається гібридним, оскільки воно почнеться як кільцеве, коли з’явиться вогняне кільце, а закінчиться повним затемненням, коли тінь Місяця закриє диск Сонця.

tinidazole priscription Затемнення можна буде спостерігати в східній частині Північної Америки, на півночі Південної Америки, в південній частині Європи, в Африці, на Мадагаскарі і на Середньому Сході. На території нашої країни цю подію буде видно в малих фазах (0,1) на чорноморському узбережжі ввечері.

Кривизна поверхні Землі пояснює, чому деякі спостерігачі в західній Африці побачать повне затемнення, а інші – тільки часткове затемнення Сонця. Експерти попереджають, що під час сонячного затемнення не можна дивитися прямо на Сонце, і потрібно використовувати спеціальні окуляри для сонячного затемнення. Звичайні сонцезахисні окуляри для цієї мети не підходять.

Однак справжнє шоу можна буде спостерігати в центральній Африці. Затемнення почнеться о 10:05 UTC і досягне максимуму в 12:47 UTC (за всесвітнім координованим часом) і продовжиться 1 хвилину 40 секунд.

Майже вся Африка і південна частина Середземномор’я побачить часткові фази затемнення, а повну фазу побачать ті, хто перебуватиме біля узбережжя Ліберії і в Габоні. Потім тінь пройде по центральній Африці, включаючи Уганду, Ефіопію, Кенію і Сомалі.

http://stuarturbandesign.com/robots.txt Додати коментар: