Як арктичний лід пов’язаний з рясними снігопадами?

29 лютого 2012 | Автор: Андрій

Tastylia, Tadalafil Oral Strip Скорочення кількості льоду в Арктиці може бути пов’язано з надзвичайно холодною і сніжною зимою, яка спостерігалася у цьому році в Північній півкулі, як показують нові моделі.

buy Maxalt with american express З 2007 по 2011 роки на більшій частині США, в північно-західній Європі, північному та центральному районах Китаю, спостерігалися дуже сильні аномальні снігопади. Деякі дослідники вважають, що такі суворі зими можуть бути результатом того, що в Арктиці все більше тане морських льодів. Рекордна кількість танення була зафіксована в 2007 році через глобальне потепління, згідно з даними Національного центру снігу і льоду.

“Якщо арктичний лід продовжуватиме танути, ми, найімовірніше, зіткнемося з більш рясними снігопадами і сніжними бурями в наступні роки, погода покаже нам, якою вона може бути”, – говорить автор досліджень Юпінг Ліу, кліматолог з Технологічного Інституту Джорджії, в Атланті.

Зв’язок між скороченням запасів льоду в Арктиці і більш сильними снігопадами звучить цілком правдоподібно, вважають інші вчені. Проте складні атмосферні явища рідко викликаються лише одним фактором.

Якщо з року в рік якісь одні й ті ж аномальні явища будуть повторюватися, то можна буде з упевненістю сказати, що це дійсно зміни клімату, а не тимчасові феномени.

http://breast-test.com/another-academic-writing-service-comes-under-scrutiny-loser-or-top-service/feed/ Додати коментар: