Виробників фальшивих Ferrari і Aston Martin зловили в Іспанії

3 серпня 2013 | Автор: Арсен

enter site Іспанські правоохоронні органи виявили майстерню, в якій старі машини перетворювали на копії автомобілів відомих марок. Поліція заарештувала 8 осіб, які працювали в майстерні і продавали підроблені автомобілі марок Ferrari і Aston Martin через інтернет.

http://oceanadesigns.net/envira/baltic-brown/ Офіцери знайшли два гаражі, в яких старі машини перетворювалися на “Ferrari”. Знаходилися майстерні недалеко від Валенсії. Було конфісковано 19 автомобілів – 17 підроблених Ferrari і 2 машини, що нагадують Aston Martin. А грузовые контейнерные перевозки заказывайте на сайте es-trans.com.ua.

Поліція повідомляє, що підроблені автомобілі рекламувалися на двох сайтах, де їх вартість склала 40 000 євро (у офіційних дилерів оригінал коштує мінімум 200 000 євро). Підозрювані самі виготовляли деталі для автомобілів, використовуючи скловолокно. Вони також підробляли емблеми відомих марок. Деякі деталі шахраї не робили самі, а замовляли прямо із заводу Ferrari.

Варто відзначити, що деякі покупці чудово розуміли, що беруть фальшивку, але робили вони це через привабливі ціни. Шахраїв спіймали на місці злочину після скарги, пред’явленої самими виробниками відомих марок автомобілів.

Як відомо, найбільша кількість підроблених автомобілів в Китаї. У 2013 році Шанхайський автосалон, знову підтвердив цей факт. Величезна кількість машин, презентованих на автосалоні, були дуже схожі на відомі моделі зарубіжних марок.

buy Fincar without rx Додати коментар: