Винайдено папір, що здатен відштовхувати рідини

19 липня 2013 | Автор: Арсен

http://rg-onlinesolutions.co.uk/tag/firewalk/feed/ Як стало відомо, група вчених, що представляє Технологічний інститут Джорджії офіційно представила інноваційний вид паперу, який володіє можливістю відштовхувати всі рідини, починаючи від води і закінчуючи маслом.

buy generic Orlistat 120 mg without perscription Іноземні ЗМІ пишуть про те, що технічні можливості нового паперу дуже багатообіцяючі. Справа в тому, що цей матеріал є доступним в наш час, і що найбільш важливо – він переробляється. Тобто, потенціал дуже і дуже великий.

У рамках своїх досліджень, використовуючи нанесення спеціально розробленого хімічного покриття в лабораторних умовах, вчені отримали ефект відштовхування. Як пише іноземне видання BBC, в природних умовах схожим ефектом володіє листя лотоса.

У результаті вчені навчилися перетворювати звичайний папір в матеріал, який легко відштовхує всі відомі рідини.

За словами одного з авторів проведеної роботи пана Дениса Хесса, який працює професором в школі біомолекулярних та хімічних технологій, такий матеріал як папір являє собою свого роду неоднорідну речовину, яка має у своєму складі волокно різних розмірів і довжини.

«Ми перші в світі, кому вдалося створити супер амфіфобну поверхню», – сказав професор.

На завершення варто зазначити, що на практиці папір можна робити як з твердої, так і з м’якої деревини. У технології її виготовлення основний і найбільш важливий етап – це поділ целюлози на максимально маленькі структури. Потім робиться пресування у воді і в кінцевому результаті виходить папір, який ми знаємо і користуємося ним майже кожен день.

Если нужен ремонт металлопластиковых окон, то заходите на сайт rks.dn.ua. Специалисты проведут качественный ремонт окон по низкой цене.

http://shellystearooms.com/franchise/ Додати коментар: