Вийшла 14 версія браузера Chrome

27 жовтня 2011 | Автор: Андрій

Tastylia Portugal Нещодавно компанія Google представила вже 14 версію свого браузера під назвою Chrome, повідомляє видання Lenta.ru. У цій версії більше немає помилок попередників, а мають місце нові технології, такі як Web Audio API і Native Client.

buy Lyrica europe Технологія під назвою Web Audio API, насамперед, була використана спеціально для розробників, оскільки дозволяє додавати в свої програми різноманітні ефекти звуку. Наприклад, ця технологія може бути використана в 3D-іграх, за рахунок чого звукове супроводження набуває більшої реалістичності. Крім того, її застосування можна знайти і у музичних, і у освітніх програмах.

Стосовно технології Native Client, то за її допомогою користувач має можливість запускати в браузері код, написаний на таких мовах програмування як С і С++. Виконуваний код буде запущений в так званому ізольованому середовищі браузера («пісочниця») і не буде нести загрози для особистих даних користувача. Крім того, завдяки цій технології можна розробляти додатки та ігри без оглядки на операційну систему. Справа в тому, що вони будуть працювати на базі Chrome і в операційній системі Windows, і в ОС MAC X, і навіть в Linux. На сьогодні технологія Native Client працює тільки для додатків з офіційного магазину Chrome Web Store, проте надалі представники компанії обіцяють зняти це обмеження.

Нагадаємо, за допомогою браузера Chrome користувач має можливість швидко переглядати сторінки веб-сайтів в Інтернеті, наприклад, сторінки девушки картинки и фото, де можна зберегти їх і використовувати в якості заставок на робочому столі.

buy Seroquel australia Додати коментар: