Вчені створили будматеріал з терморегуляцією

12 липня 2011 | Автор: Андрій

http://breast-test.com/consumer-buying-behavior-essays-3/feed/ Група дослідників, яка представляє британський Ноттінгемський університет в місті Нінбо (Китай), розробила терморегулюючий будівельний матеріал. За словами винахідників, їх будматеріал значно перевершує всі існуючі аналоги. Про це стало відомо зі сторінок видання Компьюлента.

go to site Зокрема, повідомляється про те, що новий матеріал може швидше реагувати на зміну температури, запасати більше теплової енергії, а також його виробництво обходиться дешевше.

Дана розробка належить до класу матеріалів з так званим фаховим переходом (РСМ). Як відомо, такі речовини віддають тепло при зміні агрегатного стану при відповідній температурі або, навпаки, абсорбують.

Поки що склад нового матеріалу залишається в таємниці. Відомо те, що у готовому вигляді він нагадує круглу пластину завбільшки звичайної монети, проте вироби можуть набувати найрізноманітніших розмірів і форм і навіть випускатися у вигляді тонкої плівки. Цю розробку можна використовувати як під час будівництва нових будинків, так і при ремонті вже існуючих.

Хотите узнать еще больше интересного о Париже? На сайте ok-tour.com представлена карта Парижа с достопримечательностями на русском языке, которую можно скачать прямо на свой ​​ПК.

http://thermograve.co.uk/?post_type=portfolio Додати коментар: