Вчені створили апарат для прибирання космічного сміття

20 лютого 2012 | Автор: Андрій

buy provigil in nigeria Як стало відомо, вчені з Швейцарії розробили новітній апарат, призначений для збирання космічного сміття з навколоземної орбіти.

buy fincar with no prescription Даний проект отримав назву «Clean Space One». Власне, його назва відображає в собі всю суть розробки. Вартість такого супутника оцінюється в приблизно 11 мільйонів американських доларів.

Згідно повідомлення іноземних видань, першим завдання нового апарату для прибирання космічного сміття стане захоплення двох старих зламаних супутників швейцарського виробництва.

Для того щоб виконувати всі поставлені завдання супутник повинен дуже швидко і точно маневрувати на навколоземній орбіті. Крім того, він повинен бути оснащений спеціальним маніпулятором для захоплення космічного сміття. Відповідно, повинен бути передбачений і механізм його утилізації.

Передбачається, що одним з варіантів утилізації може бути збір і скидання сміття у атмосферу, де воно безслідно буде згорати ще в самих верхніх шарах, не досягаючи поверхні планети.

А якщо вам потрібен текстиль для кафе, то можна відвідати сайт за адресою www.avesttextile.ru, на якому представлений текстиль для кафе.

http://shellystearooms.com/gluten-free/ Додати коментар: