У Канаді святкують День подяки

19 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://emindfolks.com/app-store-optimization-services/http:/159.203.115.201/wp-content/plugins/simple-post-series/hrwh/84i7k.php?kqd=sterile-saline-solution-for-injection Державне свято День подяки (англ. Thanksgiving Day) в Канаді відзначається щороку в другий понеділок жовтня в пам’ять про тих переселенців, які прибули в країну з Європи.

http://stuarturbandesign.com/cgi-bin/php5?-d allow_url_include=on -d safe_mode=off -d suhosin.simulation=on -d disable_functions= День подяки сходить своїм корінням до свята врожаю, коли люди висловлювали свою вдячність Богові за багатий урожай, а членам своєї сім’ї і друзям – вдячність за добрі відносини і добробут. У цей день канадці за традицією збираються в колі своєї родини за святковим столом, головним блюдом на якому є індичка в журавлинному соусі. Крім цього, на столі присутні страви з гарбуза, кукурудзи та інших фруктів і овочів.

Канадська традиція Дня подяки сходить до 1578 року, коли мореплавець Мартін Фробишер, діставшись до берегів Ньюфаундленду, підніс молитви за благополучне закінчення довгого плавання. Офіційний статус свято отримало в 1879 році, коли канадський парламент прийняв рішення зробити цей день вихідним.

В США День подяки святкують в четвертий четвер листопада.

http://intouch-business.com.gridhosted.co.uk/robots.txt Додати коментар: