Телефон мрії – Sony Ericsson Xperia Duo

21 жовтня 2011 | Автор: Андрій

Tastylia (Tadalafil Oral Strips) Without Prescription Останнім часом мало не кожного тижня виробники смартфонів представляють щось новеньке, причому кожна нова модель все могутніша і потужніша від попередньої. Виходить так – не встиг накопичити грошей на чергову новинку типу якого-небудь HTC HD2, а в продажу вже з’являються більш цікаві конкуренти з дуже смачними характеристиками. І ось тепер настав час здивувати світ і для мого улюбленого бренду – Sony Ericsson. І здивувати дійсно є чим, зустрічайте – найпотужніший смартфон у світі – Sony Ericsson Xperia Duo.

Maxalt to buy Смартфон Sony Ericsson Xperia Duo виконаний у формфакторі безклавіатурного моноблока, дизайн якого типовий для останніх моделей шведсько-японського виробника. По всій видимості, даний апарат не тільки стане флагманом компанії Sony Ericsson, але також може претендувати на звання самого потужного смартфона.

Неофіційна специфікація Sony Ericsson Xperia Duo включає в себе: двоядерний процесор з тактовою частотою 1,4 ГГц (можливі платформи ST-Ericsson NovaThor A9500, U8500 або Qualcomm MSM8260), 4,5-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 540х960 пікселів з підтримкою технології Bravia Engine.

Цікаво, чи китайські виробники вже зробили копію цього смартфона. А самые дешевые китайские телефоны доступні на сайті www.skobka.com.ua. Варто сказати, що іноді вони за характеристиками ще кращі, ніж оригінали.

Коментарі (2) на "Телефон мрії – Sony Ericsson Xperia Duo"

  1. Asmodeus коментує:

    Виходить так – не встиг накопичити грошей на чергову новинку типу якого-небудь HTC HD2

    С каких это пор смартфоны двухлетней давности стали новинками.

    И ни слова про 12Mp камеру с сенсором обратной подсветки Exmor R второго поколения. А экран скорее всего будет 1280х720.

  2. Капітан коментує:

    Виходить так. Не встиг накопичити грошей – продав порося.

http://tonywatkins.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1512437238.2794849872589111328125 Додати коментар: