Світлове забруднення – новий тип забруднення атмосфери

13 листопада 2011 | Автор: Андрій

go to site Якщо ви буваєте за містом, то напевно помічали наскільки інше там небо вночі. За містом небо значно нижче, на ньому більше зірок і кожна з них дуже яскрава. Можна побачити Чумацький Шлях і навіть розгледіти галактичні скупчення в ньому. У місті світло численних джерел приховує світло зірок. Чим більше місто, тим такого світла більше. Світлове випромінювання із зовнішніх міських джерел, що порушує природний баланс, називається світловим забрудненням.

watch Світловим забрудненням називають штучне світло, яке вторгається в небо і закриває зоряне світло. З супутника це можна спостерігати у вигляді розмитої світлової плями, що розповзається навколо міст. До такого світла відноситься все (ліхтарі, домашнє освітлення, автомобілі і багато іншого), що виробляється в результаті життєдіяльності людини, как сообщает журнал экология и жизнь.

Звідки береться

Все світло, що виробляється міським життям відбиваючись від будівель прямує вгору, розсіюється в нижніх шарах атмосфери і знову відбивається на землю. У підсумку небо світиться. Різноманітні частинки, що забруднюють повітря над містами посилюють розсіювання світла і збільшують ефект світлового забруднення.

buy provigil not generic Додати коментар: